Nasza siła tkwi
w doświadczeniu
i nowoczesności

Od samego początku działalności Edis to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Naszym celem jest rzetelne prowadzenie księgowości naszych Klientów, przy jednoczesnym świadczeniu profesjonalnych usług doradztwa finansowego. Jest to możliwe dzięki wysokim kompetencjom naszej kadry, które są wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz wdrażaniu nowoczesnych systemów i rozwiązań do zarządzania finansami.

Rozwiązania
finansowe
szyte na miarę

Finanse to temat, w którym łatwo się zagubić. Formalności z tym związane spędzają sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby powierzyć tę kwestię w zaufane ręce ekspertów. W ramach doradztwa finansowego pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, ocenimy bieżące inwestycje i podpowiemy w jaki sposób można je zoptymalizować, by Twój biznes funkcjonował na najwyższym poziomie.

Najważniejsze
są dla nas Twoje
oczekiwania i potrzeby

Niezależnie od charakteru działalności, wielkości firmy czy branży, w jakiej pracujesz, jesteśmy tu, aby nieść wsparcie poprzez właściwe zarządzanie i fachową pomoc. Priorytetem są dla nas Twoje potrzeby i to właśnie one wyznaczą przebieg naszej współpracy. Zgłoś się do nas i opowiedz nam o swojej firmie lub opisz swój pomysł na biznes, a resztą zajmiemy się my.

Zadzwoń do nas